کد خبر: 000004107 | تاریخ مخابره : شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۲۳ : ۱۰ ق.ظ

پیام تبریک فرماندار صومعه سرا بمناسبت فرارسیدن سال نو

به گزارش صومعه سرا آنلاین  دکتر اسماعیل پور فرماندار شهرستان صومعه سرا طی پیامی پیشاپیش فرارسیدن سال جدید را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم ولایتمدار ایران اسلامی تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است :فرماندار صومعه سرا

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
“یا مُقلّبَ الْقُلوُبِ وَالْأبْصار،یا مُدَبِّرَ الْلَّیْلِ وَالنَّهار،یا مُحَوِّلَ الْحَولِ وَالْأحوال؛حَوِّلْ حالَنا إلی أحسَنِ الْحال”

خداوندا بر همه دقایق سال، تو را شکر و سپاس می گزاریم که فرصت و نعمت حیات را در این سال نیز نصیب و روزی فرمودی و فرصت دادی تا در مزرعه زندگی عمر بکاریم و اینک که طبیعت در طلیعه بهار، جان و حیات دوباره می یابد، ما نیز بر بهار جان ها و قلب عالم امکان سلام و درود می فرستیم و سال نو را با تجدید عهد و ارادت به آن ذخیره الهی آغاز می کنیم و از خداوند مسئلت می نماییم که نصیب و روزیمان را از برکت و هدایت های آن امام هادی بیش از پیش قرارد دهد و جان ما را زنده و بهاری و شادابی و نشاط ما را درظل هدایت و برکات ایشان مستدام و مستمر نماید.
نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به بافتی آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
اینجانب پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت را به محضر مقام عظمای ولایت، هم میهنان عزیزمان در سراسر کشور پهناور ایران اسلامی و خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز تبریک عرض می کنم.
امیدوارم خداوند تبارک و تعالی در سال جدید نیز ما را مشمول برکات، رحمات و توفیقات خودش قرار دهد تا در خدمتگزاری و سر بلندی نظام مقدّس جمهوری اسلامی در همه میدانها کوشا باشیم.

ومِنَ اللّه توفیق

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

10 + 20 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>