کد خبر: 000002844 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۱۴ مهر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۰۶ : ۶ ب.ظ

همایش پلیس، امنیت و اصناف در شهرستان صومعه سرا برگزارشد. + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین  فرمانده انتظامی صومعه سرا در همایش پلیس، امنیت و اصناف این شهرستان اظهار داشت : برقراری امنیت گرچه وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است ولی این مهم با همکاری و تعامل با سایر دستگاه‎ها به ویژه فعالان اقتصادی انجام می شود.
سرهنگ اردشیر آقاجانی افزود : تعامل بیشتر پلیس و اصناف برای ایجاد امنیت بیشتر در جامعه بسیاری ضروری است و این تعامل در جهت کاهش مشکلات بازاریان و اصناف تاثیرگذار است.
وی با بیان اینکه پیشگیری اجتماعی مقدم بر اقدامات انتظامی اظهار داشت : آحاد مردم باید ناجا را در اجرای ماموریت‎ها که نتیجه آن امنیت و آرامش است یاری دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از اصناف خواست که به هشدارهای پلیسی در جهت پیشگیری از جرایم توجه لازم را داشته باشند. وی افزود : رعایت اصول حفاظتی متناسب با نوع فعالیت یکی از مواردی است که باعث کاهش وقوع سرقت می شود. امام جمعه شهرستان صومعه سرا هم در این مراسم اظهار داشت : همکاری و تعامل اصناف و نیروی انتظامی می‎تواند در برقراری امنیت و ثبات اقتصادی جامعه تاثیرگذار باشد.
حجت الاسلام صدیقی با اشاره به اینکه اصناف با حضور خود در عرصه‎های اجتماعی همواره حامی و پشتیبان مسئولان بوده‎اند، افزود : اصناف با همکاری نیروی انتظامی در زمینه مقابله با شبیخون فرهنگی تاثیرگذار هستند.
رئیس اتاق اصناف شهرستان صومعه سرا نیز با اشاره به اینکه این همایش با هدف ارتقاء سطح امنیت عمومی و افزایش تعامل دو سویه بین اصناف و ناجا برگزار می شود گفت : برقراری امنیت پایدار که منجر به ﺳﻮدآوری اﺻﻨﺎف و ﻓﻌﺎﻟﯿﻦ اﻗﺘﺼﺎدی می شود در سایه تلاش‎های نیروی خدوم انتظامی است.
محمدرضا رحمانی افزود : نامگذاری یکی از روزهای هفته ناجا به نام نیروی انتظامی و اصناف نشان از نزدیکی و تعامل مستمر و موثر این دو نهاد دارد.
وی با بیان اینکه ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﯿﻦ ﺑﺎزارﯾﺎن و ﭘﻠﯿﺲ ﻣﻮﺟﺐ اﯾﺠﺎد اﻣﻨﯿﺖ در ﺑﺎزار و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از ﺳﻮء اﺳﺘﻔﺎده ﻣﺘﺨﻠﻔﯿﻦ ﺧﻮاهﺪ ﺷﺪ، اضافه کرد : اصناف و بازاریان، خود را در برقراری امنیت، همراه و همگام نیروی انتظامی می دانند.

گزارش تصویری این مراسم در زیر نمایش داده می‎شود.

 جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

3 − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>