کد خبر: 000004330 | تاریخ مخابره : یکشنبه, ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | زمان مخابره : ۰۱ : ۶ ب.ظ

همایش روز شوراها در تالار فرشتگان صومعه سرا

به گزارش صومعه سرا آنلاین  همایش روز شوراها با حضور سرپرست فرمانداری، معاونین عمرانی و سیاسی فرمانداری، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه ناحیه، فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا، بخشداران و سایر مسئولین و حضور اعضای شورا شهر و روستاهای صومعه سرا در تالار فرشتگان برگزار شد.

سیدجلال سیدمحمدی سرپرست فرمانداری در این همایش با بیان اینکه ۴۵۷ نفر عضو شورا در شهر و روستاهای شهرستان در جهت خدمت به مردم و تحقق آرمانهای نظام قدم برمی‌دارند، اظهار کرد : شورا یکی از نمادهای مردم سالاری دینی است. وی به تشکیل شوراهای اسلامی در سال ۷۸ اشاره کرد و افزود : شروع به کار نهاد شوراها پس از گذشت دو دهه از پیروزی انقلاب آغاز شد. در این سالها ما شاهد بالندگی نظام شوراها در کشور هستیم. سیدمحمدی با بیان اینکه لازمه کار شورا طبق فرموده قرآن کریم (از من بگذرید و به ما برسید) است، خاطرنشان کرد : شورا به معنای کار جمعی، مشورت، استفاده از ظرفیت و توانمندی اقشار مختلف جامعه است. وی با بیان اینکه امیدست با تعامل و همکاری همگان در راستای رفع مسائل و مشکلات و با بهره گیری از تمام ظرفیتها در راستای تحقق اهداف دولت و نظام پیش رویم، ادامه داد : علی رغم وجود مشکلات، کمبودها باید در راستای رفع نواقص تلاش کنیم.
سرپرست فرمانداری صومعه سرا بر ترویج روحیه جمعی تاکید کرد و گفت : کار جمعی چزء با بهره‌گیری از ظرفیت ها و گذشتن از خواسته های شخصی تحقق نخواهد یافت.
وی در پایان متذکر شد: باید در راستای تحقق منافع عمومی که از اهداف استقرار نهاد شوراها است حرکت کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

دو × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>