کد خبر: 000002831 | تاریخ مخابره : یکشنبه, ۱۲ مهر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۲۰ : ۷ ب.ظ

نماینده شهرستان صومعه سرا : نیروی انتظامی منادی دفاع از امنیت و مفهوم بخش معنای اقتدار در جامعه است.

به گزارش صومعه سرا آنلاین  با حضور مهندس خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان شهرستان صومعه سرا صبحگاه مشترک در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان صومعه سرا برگزار شد.
نماینده شهرستان صومعه سرا در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا گفت : نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح جایگاه و نقشحمید رضا خصوصی بسزایی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی برعهده دارد و بزرگترین وظیفه این نیرو براساس سخنان مقام معظم رهبری پاسداری از ارزش‎های اصیل انقلاب اسلامی است. حمیدرضا خصوصی با اشاره به اینکه آرامش هدیه‎ای است که چشمان بیدار سربازان سرفراز نیروی انتظامی به ارمغان آورده است اظهار داشت : هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا دلاوران این نیرو گوشه‎ای از فعالیت‎های خود را به نمایش بگذارند. وی نیروی انتظامی را سنگرداران عزت و عظمت در جامعه و منادیان دفاع از امنیت در جامعه دانست و اظهار داشت : شکوفایی عدالت درسایه اقتدار معنا می‎گیرد و نیروی انتظامی به اقتدار جامعه مفهوم می‎بخشد. نماینده شهرستان صومعه سرا افزود : اهمیت نیروی انتظامی را باید در امنیت اجتماعی دانسته و هر اندازه که امنیت برای یک ملت و کشور مهم است، به همان اندازه باید به حافظان امنیت که یک مظهر برجسته آن نیروی انتظامی است، اهمیت داد. وی افزود : نیروی انتظامی نقش مهمی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر،  کالا و دفاع از ارزش‎های دین دارد لذا نباید در تقویت و حمایت از آن کوتاهی کرد.
امام جمعه شهرستان صومعه سرا با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : امنیت امروز ما مدیون رشادتهای غیور مردانی است که از جان خود گذشتند تا امنیت را برای ما به ارمغان آورند. حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی افزود : حضور نیروهای مسلح در کنار مردم موجب آسایش و آرامش روحی و معنوی مردم در جامعه شده است که باید قدردان این امنیت در کشور باشیم.
نیروهای نظامی و انتظامی در این مراسم با اجرای ویژه برنامه هایی، آغاز هفته ناجا را گرامی داشتند همچنین از چند نفر از بازنشستگان و سربازان وظیفه تجلیل شد.
گزارش تصویری این مراسم در زیر نمایش داده می‎شود.

جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

چهار × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>