کد خبر: 000002209 | تاریخ مخابره : جمعه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۵۶ : ۲ ب.ظ

مهندس خصوصی : مقاومت ملت به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ثمر داد.

به گزارش صومعه سرا آنلاین  مهندس خصوصی نماینده پرتلاش مردم شریف صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت : مقاومت چندین ساله مردم سلحشور مهندس خصوصیکشور به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری بالاخره ثمر داد و ما به حق مسلم خود دست یافتیم.
حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقاومت چندین ساله مردم سلحشور کشور به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری بالاخره ثمر داد، اظهار کرد: سالیان طولانی بود که استکبار جهانی حق مسلم هسته‌ای را از ما سلب کرده بود بطوریکه ما را قبول نداشتند.
وی با بیان اینکه مقاومت و پایداری ملت به اینجا رسید که پنج کشور دنیا در یک طرف میز مذاکره و ایران اسلامی با اقتدار تمام و با نرمش قهرمانانه در طرف دیگر میز مذاکره قرار گرفتند، افزود : به دنیا ثابت شد که کشور ما اهل منطق است و دیپلماسی بین‌المللی را می‌فهمیم و استکبار همواره به ما ستم کرده است.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت : شاهدیم که خبرنگاران مختلف دنیا از صلابت کشور و ملت ما و به خصوص مقاومت مذاکره کنندگان ما به این نتیجه رسیده‌اند که این حق ماست و ما پای آن پایداری و مبارزه کرده‌ایم و اندیشمندان هسته‌ای در این راستا تلاش کرده‌اند.
مهندس خصوصی با بیان اینکه امروز خوشحال و خرسندیم که این حق مسلم ما تثبیت شد، تصریح کرد : مسلماً ملت و دولت خوشحال هستند و ما وقتی در ایام ماه مبارک رمضان مهمان مقام معظم رهبری بودیم، ایشان فرمودند بالاخره باید این مذاکرات انجام و توافقات پییگیری شود.
وی با بیان اینکه ما معتقدیم این مذاکرات در این قسمت خوب به ثمر رسید خاطرنشان کرد : از اینکه حق مسلم هسته‌ای ما در کشور که برای آن زحمات زیادی کشیده شده به رسمیت شناخته می‌شود، برای ما فوق‌العاده حائز اهمیت است و یکی از مراحل موفقیت این کشور و این ملت مانند پیروزی در میدان هشت سال جنگ تحمیلی است.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از این به بعد باید مراحل  بعدی توسعه و رشد و تعالی را در کشور رقم بزنیم، اظهار کرد : امروز انرژی هسته‌ای و علم هسته‌ای کشور ما در دنیا تثبیت شد و برای این تثبیت زحمات فراوانی کشیده شده و مذاکره کنندگان در این راستا تلاش‌های وافری کردند و این خود یک پله دیگر از موفقیت‌های این ملت است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

17 − 14 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>