کد خبر: 000001830 | تاریخ مخابره : شنبه, ۲۳ خرداد , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۵۸ : ۳ ب.ظ

مهندس خصوصی : برخی افراد امتحان خود را در انتخابات پس داده‌اند.

به گزارش صومعه سرا آنلاین مهندس حمیدرضا خصوصی نماینده دلسوز و پرتلاش مردم شریف صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه بخشدار جدید بخش مهندس خصوصیتولمات این شهرستان با تسلیت ارتحال آیت‌الله امینیان، اظهار کرد: صومعه‌سرا مراحل وحدت، نظم، کار، اطاعت از ولایت فقیه و تلاش برای دفاع از حقوق مردم و رسیدن به اهداف نظام را طی می‌کند.

وی با بیان اینکه هر تودیع و معارفه‌ای حق ملت و دولت است، تصریح کرد : تغییر روند کمال و تحول جزو بایدهای ساختن است. نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را علمدار قیام امام زمان (عج) دانست و خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند این ملت روزی انقلاب را به دست صاحب اصلی خود یعنی حضرت ولیعصر امام زمان (عج) می‌رساند.

وی تغییر و تحول را برای رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: این به معنای جزئی از کل بوده و نظام در این زمینه با کسی رودربایستی ندارد. مهندس خصوصی به رصد و ارزیابی تمام مدیران کشور توسط گردانندگان نظام اشاره کرد و گفت: در صومعه‌سرا نیز تمام فعالیت و برنامه‌های مدیران ارزیابی و نظارت می‌شود. وی اضافه کرد: در سال‌های گذشته برخی اختلافات و تفرقه‌افکنی‌ها در شهرستان وجود داشته و عده‌ای از افراد و واسطه‌ها درصدد ایجاد مشکلات بودند اما در این نظام میدان‌داران سربازان حق و ولایت هستند. این مسئول با اشاره به ارزیابی مدیران دستگاه‌ها تا آخرین روز نمایندگی خود، یادآور شد : اگر به این نکته برسیم که مسئولی از مسیر منحرف شده است او را تغییر خواهیم داد. وی اظهار کرد : هدف ما باید تعالی دین و تحقق اهداف دینی و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد زیرا همه ما مسئولان به عنوان وسیله برای رسیدن به این اهداف هستیم.

مهندس خصوصی، پرویز روا بخشدار سابق بخش تولمات را فردی انقلابی و مذهبی و مدیری لایق توصیف کرد و یادآور شد : وی در مدتی که سکان‌دار بخشداری بخش تولمات بود تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف مجموعه مدیریتی شهرستان انجام داده و فردی که جایگزین او شده از خانواده شهدا و فرزند شهید است. وی در ادامه به بحث‌ انتخاباتی اشاره کرد و افزود: در قافله زودرس انتخابات برخی افراد امتحان خود را پس داده‌اند و آزموده را آزمودن خطاست.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با هشدار به روسای دستگاه‌های اجرایی برای عدم ورود به بازی‌های سیاسی افزود : به‌زودی شاهد تغییر برخی دیگر از مدیران شهرستان خواهیم بود و بنده این را با قاطعیت اعلام می‌کنم که به عنوان نماینده ملت در مجلس با هیچ وزیر و رئیس جمهوری عهد اخوت نبسته‌ام. وی نظام مقدس جمهوری اسلامی را از جمله پاک‌ترین نظام‌های دنیا دانست و یادآور شد: ما در تمام امور مطیع ولایت فقیه هستیم و این پالایش در شهرستان نیز وجود دارد تا مدیرانی یک‌دست، مخلص و با وحدت در اجرای فرامین رهبری و تحقق مبانی دین و قانون در عرصه گام بردارند. /فارس

یک نظر

  1. مهندس جان شما صومعه سرا را آباد کردید.
    واقعا بابت ایجاد بیمارستان فوق تخصصی پیشرفته برای شهرمان از شما متشکریم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

18 − 16 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>