کد خبر: 000002007 | تاریخ مخابره : پنج شنبه, ۱۱ تیر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۴۴ : ۸ ق.ظ

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه تولمات + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین  مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه تولمات با حضور مهندس حمید رضا خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ، دکتر اسماعیل پور فرماندار شهرستان صومعه سرا ، محمد رضا گلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش ، نورالله اکبری مشاور مدیر کل آموزش و پرورش ، فرزاد امدادی بخشدار منطقه تولمات ، معاونین ، کارشناسان اداره ، جمعی از مسئولان منطقه و مدیران در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش تولمات برگزار گردید.
محمد فرد اسماعیلی اظهار کرد : در طی مدت بیش از ۲ سال که رئیس آموزش و پرورش تولمات بودم سعی بر این داشتم با کمک مسئولین ، معاونین و مدیران جهت پیشبرد اهداف سند تحول بنیادین گام بردارم و توانستیم موفقیت های زیادی در این امر کسب نماییم و رتبه های خوبی در این منطقه بدست آوریم و همه این موفقیت ها را مرهون تلاشها و همکاریهای نماینده پرتلاش و دلسوز صومعه سرا مهندس خصوصی و مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان مهدی حاجتی هستم. در ادامه فرماندار شهرستان ضمن اشاره به خدمات و زحمات چندین ساله محمد فرد اسماعیلی ، نقی اندرز چمنی را به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی نمود و اظهار داشت : ما و تمام دستگاه های اجرایی آن گونه که با فرد اسماعیلی تعامل و همکاری داشتیم انشاالله این همکاری در زمان سرپرست جدید نیز تداوم خواهد داشت. سپس مهندس حمید رضا خصوصی ضمن تشکر ویژه از قشر زحمتکش فرهنگیان بیان داشت : پایان هر کار ، آغاز کار دیگری است. نماینده مجلس گفت : اولین معلم خداست و اولین دانش آموز انسان است. وی از خداوند متعال برای محمد فرد اسماعیلی و خانواده اش در همه ابعاد زندگی و دیگر جایگاههای خدمتگذاری ، آرزوی موفقیت کرد. همچنین در این مراسم گلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل ضمن تبریک رأی اعتماد به دکتر فانی از همه کسانی که حامی این وزیر بودند تقدیر و تشکر نمود و از زحمات فرد اسماعیلی قدردانی نمود و برای سرپرست جدید این اداره آرزوی سلامتی و موفقیت نمود. در پایان حکم انتصاب سرپرست آموزش و پرورش تولمات به نقی اندرز چمنی که پیش از این معاون آموزشی این اداره بود واگذار گردید.

تصاویر این مراسم در زیر نمایش داده میشود.

جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

نه − هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>