کد خبر: 000003631 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۲۲ دی , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۵۹ : ۹ ق.ظ

فرماندار : مبنای کار مدیران، تلاش شبانه روزی و همت مضاعف

به گزارش صومعه سرا آنلاین  دکتر اسماعیل پور فرماندار صومعه سرا در حضور همه رؤسای ادارات با اشاره به اینکه سختی‎های جامعه امروزی مافرماندار صومعه سرا کمتر از سختی‎های دوران انقلاب نیست گفت: مدیران باید مانند آن روزها تلاش شبانه‎روزی و همت مضاعف را مبنای کار خود قرار دهند.
وی ضمن بیان اینکه در جنگ تحمیلی گلوله‎ها و خمپاره‎ها از روبرو بود و دشمن مشخص بود خاطر نشان کرد : در جنگ امروز نه تیرها مشخص است و نه خودی از غیر خودی قابل تشخیص، و از هر طرف هجمه سنگینی بردولت است.
فرماندار صومعه سرا خاطرنشان کرد : هفت میلیارد تومان از بودجه استانی در سفر ریاست محترم جمهوری به استان گیلان به توسعه و تجهیز اراضی کشاورزی شهرستان اختصاص یافته است.
دکتر اسماعیل پور افزود : البته لازم به ذکر است که این اعتبار برای توسعه و تجهیز اراضی کشاورزی ۲۱ روستای شهرستان صومعه سرا در حال هزینه است. ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته به شبکه توزیع برق شهرستان با پیگیری و تلاش شبانه روزی مهندس خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی از طریق وزیر محترم، یادآور شد : این اعتبار بصورت امانی و مرحله به مرحله برای تقویت شبکه برق شهرستان هزینه می‎شود.
رئیس شورای اداری صومعه سرا در ادامه با بیان اینکه دو سال تلاش برای جابه جایی به نقطه جدید ۱۴ خانوار تنیانی به خاطر نشست منازل مسکونی آنان بدلیل کارشکنی برخی آقایان بی نتیجه ماند، اظهار کرد : فاز اول پروژه آبرسانی به تنیان نیز از هفته آینده آغاز خواهد شد. میزان اعتبار تخصیص یافته برای بهسازی شبکه آبرسانی ۱۱ روستای تنیان دو میلیارد تومان میباشد و فاز اول آن نیز با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان اجرایی می‎شود.
دکتر سماعیل پور در ادامه به شناسایی ۳۲ نقطه حادثه خیز در شهرستان صومعه سرا اشاره کرده و افزود : با تشکیل شورای حفاظت از بیت المال مجوز اصلاح این مناطق داده شد.
وی متذکر شد: برخی از افراد باتحریک مردم این مناطق تلاش می کند تا با خود شیرینی بازی را به نفع خود تمام کرده و از موقعیت سوء استفاده کنند.
فرماندار صومعه‎سرا به بازی‎های سیاسی در شهرستان اشاره و تأکید کرد : اگر بازی سیاسی پاسخ می‎داد اکنون شهرستان دارای ۴۷ روستای فاقد آب آشامیدنی و رتبه سوم بی‎سوادی در استان نبوده است. از این تاریخ به بعد هر تریبونی که در اختیار داشته باشم چهره برخی از این آقایان را برای مردم نمایان خواهم کرد.
دکتر اسماعیل پور افزود : این افراد کسانی هستند که با گام گذاشتن بر روی خون شهدا به این پست و مقام رسیده و اکنون برای منافع خود مانع کارهای عمرانی شهرستان می شوند.
وی ادامه داد : برای لای‎روبی رودخانه و انهار یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان در اختیار آب منطقه‎ای شهرستان گذاشته شده که هنوز هیچ حرکتی دیده نشده و خود این مسئولین باید پاسخگوی این کارشکنی سازمان خود باشند.
فرماندار صومعه سرا به فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر اشاره و از همه ادارات خواست تا برنامه های خود را اعم از عمرانی، فرهنگی، علمی، مذهبی و غیره را به مسئول ستاد برنامه‎های دهه فجر یعنی سپاه تحویل دهند.
وی در ادامه به انتخابات و موضوع تأئید صلاحیت کاندیداها و شائبه‎ها و شایعات بعد از آن اشاره و گفت : اعضای هیئت اجرایی شهرستان از همه اقشار جامعه هستند.
اسماعیل پور متذکر شد : انتخابات کاری فردی نبوده و باید برای اجرای صحیح و باشکوه آن تمامی دستگاه‎های اجرایی همکاری و تعامل داشته باشند.
گزارش تصویری این جلسه در زیر نمایش داده می‎شود.

    جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

19 − 17 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>