کد خبر: 000001321 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۱۵ : ۴ ب.ظ

فرماندار صومعه سرا : کمبود امکانات هرگز بسیج را گله‌مند نکرد.

به گزارش صومعه سرا آنلاین  دکتر حسین اسماعیل‌پور در جلسه فرماندهان بسیج اداره‌های شهرستان صومعه سرا ، اظهار کرد: در هر لباس و مقامی افتخار می‌کنیم که فرماندار صومعه سرابسیجی هستیم و بسیجی بودن تنها یک حسن است. وی با اشاره به اینکه عضویت در بسیج تنها به یک تعلق خاطر نیاز دارد، افزود: این تعلق خاطر در تمام بسیجیان وجود دارد.
فرماندار صومعه‌سرا خواستار تشکیل یک جلسه در ماه در فرمانداری شد و گفت: بسیج باید همان روحیه و اصولی که از ابتدای انقلاب در آن حاکم بوده را رعایت کند.
اسماعیل‌پور اصول اولیه بسیج را بازوان پرتوان حاکمیت دانست و یادآور شد: این بازوان پرتوان با از خودگذشتگی و ایثار برای رسیدن به اهداف انقلاب حرکت می‌کند و از مسیر خارج نمی‌شود.
وی بسیج را دارای اصول ثابتی دانست و تصریح کرد: نباید از آن اصول خارج شود و مبنای این اصول نیز از خودگذشتگی است و به همین دلیل بسیج مدرسه عشق را می‌نامند.
فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه بسیج و بسیجیان نباید وارد بازی‌ها و جریانات سیاسی شوند، افزود: این بازی‌ها بسیج را از مسیر اصلی خارج می‌کند.
وی آگاه‌سازی و شفاف‌سازی را وظیفه بسیج دانست و خاطرنشان کرد: ورود به جریانات سیاسی می‌تواند پیامدهای ناخوشایندی به همراه داشته باشد.
اسماعیل‌پور بسیج را نقطه عطف مردم به حاکمیت خواند و تصریح کرد: بسیج مردم را به حاکمیت پیوند می‌دهد و در راستای اهداف عالی انقلاب حرکت می‌کند.
وی اقتدار نظام را به بسیج مردمی دانست و افزود: نقطه اتکای نظام جمهوری اسلامی بسیج است و باید در شهرستان نیز تقویت شود.
این مسئول تصریح کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس مظلومانه‌ترین امکانات یک رزمنده را داشت اما هرگز شاهد گله و شکایت‌ها نبودیم.
وی به بسیجیان اداره‌ها تاکید کرد تا هرگز به خاطر پست، مقام و موقعیت اداری و اجتماعی بسیجی بودن خود را زیر سئوال نبرند. /فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شانزده − یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>