کد خبر: 00000351 | تاریخ مخابره : شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۲۶ : ۱۱ ب.ظ

سخنرانی مهندس خصوصی در روستای نفوت

به گزارش صومعه سرا آنلاین  به نقل از واران نیوز در واپسین روز های سال ۱۳۹۳ و در آخرین پنج شنبه سال نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در میان مردم روستای نفوت حاضر شد و با حضور در مسجد جامع این روستا و طی مراسمی تحت عنوان دیدار با مردم روستای نفوت در این مسجد به ایراد سخنرانی پرداخت.
آقای مهندس خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در این سخنرانی با صراحت لهجه تمام به بیان برخی مطالب و مسائل که از زمان روی کارآمدن خود، به واسطه انتخاب مردم تا به امروز در شهرستان رخ داده است پرداختند و با مردم درددل کردند. و ضمن معرفی عامل و یا عوامل موثر در ایجاد مشکلات اخیر شهرستان به نکوهش و سرزنش جریان های مخالف پرداختند.مهندس حمید رضا خصوصی نماینده شریف مردم صومعه سرا
حمیدر ضا خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در جمع مردم نفوت در مسجد جامع در ابتدا با اشاره به اینکه نگرانی ها ودغدغه های مردم نفوت که منشا آن به علت خلافکاری های فرماندار گذشته بوده است افزود : از آغازین روزی که شما و همت تان و دعایتان قسمت ما شد و حقیر را به عنوان نوکرتان به مجلس فرستادید خدا شاهد است که جز خدمت به مردم راه خیانت را نرفتم و همیشه در بین مردم به تنهایی قدم می زنم تا در کوچه ها صدای مردم و نجوای مظلوم را بشنوم و برای انجام این کار نیاز به بازوانی داشتم.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس اظهار داشت : در شهر ماتم زده صومعه سرا که با ۳۳ سال از گذشت انقلاب، همیشه اختلاف بوده است و اختلافات به گوشه گوشه های این شهر رسیده بود همه جا حتی بین دو برادر اختلاف بود و بی اعتمادی ، امام جمعه با فرماندار ، فرماندار با فرمانده سپاه و … که این را کسی کتمان نمی کند.
وی با اشاره به اینکه ۳۳سال اختلافات سبب شد یکسری دلالان و خائنین و فرصت طلبان در این شهر چپاول کنند تصریح کرد : ما آرزویمان بود که روزی در مرکز تصمیم گیری این شهر قرار بگیریم تا بتوانیم کاری موثر انجام دهیم.
وی خاطر نشان ساخت : شهر صومعه سرا شهری مذهبی است که اولین شهید را تقدیم انفلاب کرد دستخوش استعمارگران، منافقان، و منحرفین شد که خواستند فقط اختلاف بیاندازند و این اختلاف تا دل خانه ها بروز کرد.
وی ادامه داد : لذا ما آمدیم این اختلافات را بشکنیم، خدایا توشاهدی که بارها به من توهین شد عقب نشینی کردم و حرف نزدم ولی امروز شهر آرامی داریم که اختلافات در آن نیست و ودر گوشه گوشه این شهر مدیران را می بینید که در جلسات در کنار هم می نشینند و هرجا بروید صحبت از اختلاف نیست و مردم به دنبال توسعه و پیشرفت و امکانات برق، آب، گاز و جاده هستند.
مهندس خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا به پیدا شدن زمزمه های اختلاف افکنی در بعضی از روستا ها اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : امروز وقتی گلایه مردم نفوت را شنیدم گفتم: تاکنون به من نامه نوشتید؟ گفتند: نه ، به بخشدار و فرماندار قبل نوشته شده است اما امروز به صراحت می گویم همه آنها اهمال کاری می کردند تا مردم را به جان هم بیاندازند ازاین رو کار نمی کردند.
نماینده شهرستان صومعه سرا افزود : پس از اینکه اتحاد این شهر با آمدن من ایجاد شد مسوولان قدیمی این شهر را، که باند بازی و جناح بازی می کردند آن هم درشهری که ما شهید دادیم و ما باید مسئول باشیم و برای مردم کار انجام دهیم.
وی اظهار داشت : تا کنون بیش از ۶۵ مدیر در این شهر عوض کرده ایم و مدیرانی پاکدست سالم و دیندار و خدا ترس و دلسوز نسبت به مردم آوردیم و در این کار باند بازی نکردیم.
وی افزود : خدایا توشاهدی از هیچ مسئولی انتظار نداشتیم که به نفع من کار کند معتقدم مدیر شهرستان باید مسوول باشد و مسئول نباید اجیر باشد.
وی اظهار داشت : یک نهار با مسئولین شهر از بیت المال نخورده ام و نخواهم خورد در حالی که در این شهرستان از ۷میلیارد تا پایین دزدی و خلاف صورت می گرفت ومدارک آن موجود است و زندان کشیده اند و در آن زمان به مردم رحم نمی کردند .
خصوصی با اشاره به اینکه امروز مسئولی در این شهرستان داریم که وقتی ساعت ۳ بعد ازظهر می خواهد نهار بخورد از پول خود ساندویچ می خرد و می خورد و راننده اش به او می خندد و می گوید روزی قبلا شش نوع غذا می آوردند و همه اش از بیت المال بود .
وی خاطر نشان ساخت این ها ما را به این نتیجه رساند تا برخی از مسئولین را برداریم که یکی از آن ها بخشدار قبلی بود که دوستان گفتند پیرمرد و ریش سفید است بگذارید کار کند تا بازنشسته شود و به احترام مردم او را نگه داشتیم که اگر نظر مردم بود همان روز اول او را برمی داشتیم چرا که بسیاری از نامه ها ی خیانت بار به امضا خودش بوده است.
وی افزود : مثلا یک نفر مرغداری زده است و یک ریال از عوارض را به حساب دولت نداده و بسیاری از این نامه ها که مردم را اکنون به جان هم انداخته اند با رخوت ودروغ و ریا، نتیجه اش هم این است که مردم نفوت ودیگر روستاها به جان هم افتاده اند و امروز ناله ریش سفیدان روستا را می شنویم.
وی با اشاره به اینکه فرمانداری به ما تحویل داده شده بود که جز بی لیاقتی کار دیگری نمی کرد و فکر می کرد مردم ملعبه دستش هستند افزود : به لطف الهی و همت این استاندار محترم فرماندار رخت از شهر بر بست و رفت و من در طول یک سال استخوان بر گلو، سکوت کردم.
مهندس خصوصی نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا افزود : نتیجه عملکرد منفی و ضعیف چنین افرادی که خدا ترس نبوده اند این است که ناله مردم روستاهایی چون نفوت بلند شود و در حالیکه مسئول، وقتی نامه ای از مردم را که ۱۰۰ نفر زیر آن را امضا کرده می بیند باید تنش بلرزد و پیگیری کند.
وی خواستار ارتباط شوراها و دهیاران با نماینده شد و خاطرنشان ساخت : باید نوکر مردم بود و نباید از مردم فاصله گرفت مردم روستا نباید نماینده را از مشکلات بیخبر بگذارند چیزی که به ما برسد پیگیر می شویم.
وی با اشاره به اینکه امروز در صومعه سرا مدیران سالم و پاکدست داریم که مخلص و سالمند و خیانت پیشه نیستند و با سوادن ودر خدمت مردم هستند افزود : چند نفر اجیر مزد بگیر ، کاسه لیس خائن که اسمشان را نویسنده و خبرنگار می گذارند یا اسمشان را روزنامه می گذارند هنوز روزنامه مخالف و رقیب من که از بزرگان کشور که الان در زندان به سر می برند پول دریافت می کرده است تا دراین شهر خیانت بکنند اکنون نوچه هایی دارند که می آیند پرفسور شهر را زیر سوال می برند.
وی ادامه داد روزی در بیمارستان کاری بجز چپاول نبود اما امروز بالاترین مرکز خدماتی این شهر است که بیش از ۶۰ درصد از اعزام بیماران جلو گیری شده است.
نماینده شهرستان صومعه سرا افزود :

بعضی ها آرتیست بازی در می آورند پول خورد می گیرند و می روند به رئیس بیمارستان می گویند به ما پول بده وگرنه برعلیه ات می نویسیم.

وی افزود : این رئیس بیمارستان یک مخلص و رزمنده است و پرفسور ، او به کاسه لیس و اوباش پول نمی دهد و برای مردم خدمت می کند چون او شیر پاک خورده است.
وی با اشاره به اینکه وقتی هیچ راهی ندارند از آدم های کاسه لیس دلال فرصت طلب مفت خوار و خیانت پیشه، که معلوم نیست سر در بالین چه کسی دارند از روزی نامه مخالف من که پول ها را آن فردی که امروز در زندان است گرفته و در این شهر خرج می کنند اظهار داشت : اما ما کار خود که همان خدمت به مردم را انجام میدهیم چرا که می خواهند ما را دنبال خود بکشند و معطل کنند ما دنبال خدمت به مردم و پیرو ولایت و رهرو شهیدان هستیم .

وی در ادامه از جذب اعتبار برای ۴ زمین ورزشی و ۳ سالن رزمی خبر داد و گفت :مشکلات عدیده ای چون آب شرب صومعه سرا با تلاش مسسولین در این شهر حل شد و در طی دو دوره ۲۰ میلیارد تومان اعتبار گرفتیم .

وی افزود : خدمت دولت بسیار گسترده است و این در زمانی است که دولت تدبیر و امید در مشکلات و تحریم ها بسر می برد . وی صومعه سرا را مصداق این خدمت دولت دانست و افزود : عداوت ها و مخالفت ها نمی خواهند که این تلاش ها دیده شود . وی به اتمام گاز رسای به روستا ها در سال ۹۴ و تصفیه فاضلاب شهری در چوبه در سال ۹۶ اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : مجوز احداث تقاطع غیر همسطح خاکیان برای توسعه شهری گرفته شده است و تا کنون در سه مرحله بیش از ۱۹۰ کیلومتر از روستا ها آسفالت شده است .
خصوصی افزود : فرماندار نالایق گذشته وقتی پیمانکار آسفالت را در هنده خاله و نوخاله شروع کرد از راه رسیده و گفته آسفالت موج دارد یک آدم بی سوادی که از آسفالت نمی فهمد آخرش پیغام داده که پیمانکار چرا پیش من نیامده است .

وی افزود : پیش تو رفتن چه معنا دارد و تو چه کاره ای که پیش تو بیاید .دو ماه آسفالت را خواباندن چه خون جگری خورده شدتا این اعتبار گرفته شود . وی اظهار داشت : بیش از ۶ سال گذشته در این دو سال آسفالت شده است و آسفالت چهار بانده شدن پونل فقط در محدوده صومعه سرا در حال انجام است .

وی در ادامه با اشاره به اینکه تدابیری برای برداشت شن جهت آسفالت اندیشه شده بود که از دولت قیر دریافت شود و با کارخانه ها تواتر شود تا آسفالت شود اظهار داشت : متاسفانه استخراج مصالح در صومعه سرا انجام می شد و آن را به فومن می فروختند و مشخص نبود یک محیط زیست و فرماندار چه می کردند و کل آسفالت ۱۱۰ کیلومتررا ناجوانمردانه و به خیانت خوابانده بودند و اینها این خیانت ها را در این شهر می کردند .

نماینده شهرستان صومعه سرا در ادامه به اقدامات انجام گرفته در خصوص رفع ضعف برق بیش از ۷۰ روستا اشاره کرد و افزود : بیش از ۲۵ رشته دانشگاهی مهندسی و غیر مهندسی آورده شده در طی همین سالها بیش از ۵۰ کیلومتر انهار بتونی ، تسطیح اراضی ، لایروبی انهار و ۱۸ میلیارد وام برای تجهیزات کشاورزی وطرح کوهورت … انجام شده است.

نماینده مردم صومعه سرا به سفر وزیر بهداشت در هفته گذشته به گیلان اشاره کردند و افزودند : وزیر محترم بخاطر جلسه ای که با رئیس جمهور داشت نتوانست به شهرستان تالش و صومعه سرا بیاید وما برای ابراز نگرانی در جلسه اش در تهران شرکت نکردیم وزیر محترم پیغام داد که ۲۲فروردین برای کلنگ زنی اور ژانس به صومعه سرا می آید .

وی افزود : بعضی از ابلهان قلم فروش قلم بدست ، مزدور در این شهر که تاکنون هیچ مدیر و دادستان به عنوان مدعی العموم جلوی این دزدان سربند را نگرفته است.

وی اظهار داشت : این ابلهان خود فروش کاسه لیس که فقط نام خبرنگار را به یدک می کشند از یک روزنامه یا بهتر بگویم روزی نامه آدمی که مخالف رویه ماست از پول های گرفته شده معاون ریاست جمهوری قبل گرفته شده و به شکم آنها رفته و باج می دهند تا برعلیه ما بنویسند .
وی افزود : در بیمارستان این همه تلاش و خدمات انجام شده ولی چون باج نمی دهیم برعلیه من و پرفسور می نویسند .
وی از شورا ها خواست برای پیگیری امور مردم گریبانش را بگیرند واظها ر داشت :صومعه سرا شهریست که در آن آرامش وجود دارد و در های مدیران به سوی مردم باز است و خدمات خوبی توسط دولت در این شهر انجام شده است . وی افزود : مردم پیگیر ی و ارائه دهنده مشکلات خود باشند و هر مسوول کم کاری کرد گزارش دهند . وی افزود : هر کس در این شهر خیانت کند باید دستش بشکند . /واران نیوز

5 نظر

  1. درود خدا بر تو ای خصوصی شجاع . تا پای جان از تو حمایت خواهیم کرد . تشکر که به فرصت طلبان هرگز بها ندادی

  2. مهندس خصوصی قهرمان آفرین که افشاگری کردید

  3. مهندس به شما افتخار می کنیم

  4. مهندس خصوصی قهرمان و نجات دهنده مردم صومعه سرا

  5. مهندس خصوصی شجاع دل از حق مردم شهرستان تمام قد دفاع کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

5 × 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>