کد خبر: 000001346 | تاریخ مخابره : چهارشنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۰۰ : ۱۱ ق.ظ

راهپيمايي دانش آموزان صومعه سرا و تولمات در حمايت از کودکان يمن + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین  دانش آموزان دبستان هفده شهریور آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا در حمایت از کودکان یمن، راهپیمایی کردند. آلیانی مدیرراهپيمايي دانش آموزان صومعه سرایی در حمايت از کودکان يمن آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا در این باره گفت: دانش آموزان با سر دادن شعارهایی اقدام وحشیانه عربستان در حمله به یمن و کشتار مردم بیگناه و بی‌دفاع را محکوم کردند.

در این مراسم ۲۰۰ نفر از دانش آموزان این شهرستان مسیر دبستان هفده شهریور را تا میدان اصلی شهر در حمایت از کودکان مظلوم یمن ، پیاده طی کردند.

آلیانی افزود: در این راهپیمایی ، دانش آموزان با سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، حمایت خود را از کودکان مظلوم یمن اعلام کردند.

همچنین در تولمات دانش آموزان آموزش و پرورش تولمات در تولمات در حمایت از مردم و کودکان مظلوم و بی دفاع یمن و محکوم کردن جنایات آل سعود راهپیمایی کردند. راهپيمايي دانش آموزان تولمات در حمايت از کودکان يمناین دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عناوین ” مرگ بر امریکا ” ، ” مرگ بر اسرائیل ” ، ” آل سعود نوکر اسرائیل ” ، ” آل سعود نوکر یهود ” ، ” سعودی آدمکش ننگت باد ” و …. انزجار خود را از اقدامات وحشیانه عربستان در حمله به یمن و دفاع از مردم مظلوم یمن ابراز کردند و کشتار مردم بیگناه و بی دفاع را محکوم کردند. این دانش آموزان با این حرکت خود جوش به آل سعود هشدارمی دهند که بدانند این بار یمن وعده گاه نابودی کید شیاطین و مکر مکرکنندگان است و آتش شعله‌های برافروخته در یمن ، به زودی دامن این خاندان نحس را خواهد گرفت. در این راهپیمایی حجت الاسلام صدیقی امام جمعه شهرستان صومعه سرا ضمن تشکر از حضور گرم و پرشور دانش آموزان گفت: ما مسلمانیم و یک مسلمان آزادیخواه هرگز زیر بار ظلم و جبر قرار نمی گیرد و معتقدیم که اگر مسلمانی کمکی میطلبد باید به فریادش برسیم و به حمایت از او برخیزیم. در این مراسم قطعنامه ای در ۵ بند توسط دانش آموزی از هنرستان پروفسور حسابی قرائت گردید. گزارش تصویری ای راهپیمایی های پر شور در زیر نمایش داده میشود.

جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

سه × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>