کد خبر: 000003283 | تاریخ مخابره : چهارشنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۵۱ : ۴ ب.ظ

دو پایگاه بسیج در شهرستان صومعه سرا افتتاح شد. + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین  همزمان با هفته بسیج ، با حضور جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا دو پایگاه بسیج در شهرستان صومعه سرا افتتاح شد. فرمانده سپاه صومعه سرا فلسفه تشکیل بسیج را تقویت، تحکیم و تحقق ارزش های اسلامی دانست و گفت : دفاع در برابر تهاجم بیگانگان و تامین امنیت داخلی از فعالیت های بسیج است.
سرهنگ کیا عاشوری ادامه داد : جهاد اقتصادی، مباحث فرهنگی، امداد رسانی و بهداشت و فضاهای سایبری از عرصه های فعالیت بسیج است.
وی مهمترین برنامه های پایگاه‎های مقاومت بسیج را انجام برنامه‎هایی در زمینه های فرهنگی، تربیتی، سیاسی، مسابقه ورزشی و برگزاری کلاسهای حلقه‎های طرح صالحین اعلام کرد.
کیا عاشوری ثبات و بقای نظام اسلامی را در گرو ترویج و نهادینه کردن تفکر بسیجی دانست و اظهار کرد : این نیروی الهی همواره حافظ منافع انقلاب بوده است و با تبعیت از فرامین رهبری نقش ارزنده‎ای در پاسداری از انقلاب ایفا کرده است.
دو ساختمان پایگاه بسیج زیده سرا و پایگاه مقاومت بسیج اسلام آباد به مساحت ۶۰ مترمربع  و ۱۰۰ مربع با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیون ریال به بهره‌‎برداری رسید.
تصاویر این مراسم در زیر نمایش داده میشود.

  جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شانزده − شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>