کد خبر: 000003692 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۴۵ : ۱۲ ق.ظ

دهه فجر دهه تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا است.

به گزارش صومعه سرا آنلاین  دکتر حسین اسماعیل‌پور فرماندار صومعه‌سرا در حاشیه برنامه‌های اولین روز دهه مبارک فجر اظهار کرد : دهه فجرفرماندار صومعه سرا دهه تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا است. دهه فجر آغاز حرکتی بود که ملت ایران استقلال، آزادی و مهم‌تر از همه اتخاذ تصمیم‌گیری امور بدست خود را رسماً و عملاً با ورود امام راحل اعلام کرد.
دکتر اسماعیل‌پور با بیان اینکه تمام تلاش‌ها در ایام دهه فجر باید در راستای اعتلای اهداف امام راحل و استحکام‌ بخشی پایه‌های نظام باشد، خاطرنشان کرد : دهه فجر فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است. وی بر اهمیت اطلاع رسانی و کیفیت برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: اهداف انقلاب باید بازگو شود و همگان علی الخصوص نسل جوان باید با اهداف انقلاب و ضرورت شکل گیری انقلاب آشنا شوند.
فرماندار صومعه‌سرا در پایان با بیان اینکه صومعه‌سرا اولین شهید استان را تقدیم انقلاب کرده است، اظهار کرد : پروژه‌های شهرستان در دهه فجر در دو بخش دولتی و غیر دولتی با اعتبار هزینه شده در حدود ۵۰ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
نواختن زنگ انقلاب، جشن انقلاب، رژه موتوری و خودرویی، تجدید میثاق و گلباران مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا و افتتاح نمایشگاه عکس و کتاب از برنامه‌های نخستین روز از دهه فجر صومعه‌سرا بود.

یک نظر

  1. انقلاب ما انفجار نور بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

پنج × 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>