کد خبر: 000002064 | تاریخ مخابره : پنج شنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۱۸ : ۷ ب.ظ

دعوت نماینده شهرستان صومعه سرا از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

حضور گسترده در راهپیمایی روز قدسبه گزارش صومعه سرا آنلاین نماینده شهرستان صومعه سرا “حمیدرضا خصوصی” در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم شریفمهندس حمیدرضا خصوصی ثانی شهرستان صومعه سرا را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی روز قدس را نماد مقاومت در برابر ظلم و الگویی برای آزادی ‌خواهان جهان دانست و اظهار داشت : انسانیت حکم میکند تا حمایت مظلوم را فراتر از مرزهای جغرافیایی و خط کش های سیاسی مورد توجه قرار داده و برای تحقق آن کوشش کنیم. حمید رضا خصوصی افزود : روز قدس روز نمایش اقتدار و عظمت نه تنها ایران بلکه اسلام است و این روز نماد بیداری و آگاهی ملت ایران اسلامی است. خصوصی افزود : همه اقشار مردم از همه طیف ها و جریانات سیاسی و کسانیکه معتقد به اسلام و امام خمینی (ره) هستند همه در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند و این روز نماد مقاومت دربرابرظلم و استکبار است. وی افزود : حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس می تواند جواب بسیار محکمی برای همه توطئه های داخلی وخارجی باشد. وی ادامه داد : از همه آزادگان این مرز و بوم تاریخ ساز دعوت می کنم تا با حضور فراگیر خود در مراسم روز قدس به خود یکبار دیگر ثابت کنیم که یار و یاور مظلومان جهان به ویژه مردم عزیز فلسطین بوده و بار دیگر حمایت خود را از آرمان قدس شریف و محکومیت جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام می‌کنیم. نماینده شهرستان صومعه سرا خاطر نشان ساخت : مردم شهرستان صومعه سرا هم چون خیل عظیمی از مسلمانان کشورهای جهان چون موجی متلاطم در مراسم غرور آفرین روز قدس شرکت می کنند و بار دیگر اقتدار مسلمانان را به نمایش خواهند گذاشت. به گزارش خبرنگار صومعه سرا آنلاین –تعدادی از تشکلهای مختلف فرهنگی و مذهبی این شهرستان نیز در بیانیه های مختلف بر آمادگی کامل خود برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید نمودند.

مردم شهرستان صومعه سرا همواره ثابت کرده اند در حماسه حضور، حضور از نوع وحدت و یکپارچگی دارند و فردا همزمان با روز جهانی قدس مردم این شهرستان یک صدا فریاد مرگ بر اسرائیل سرخواهند داد.

******* وعده ما فردا جمعه ساعت ۱۱ در مسیر های راهپیمایی صومعه سرا *******

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

11 + یازده =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>