کد خبر: 000004167 | تاریخ مخابره : شنبه, ۲ مرداد , ۱۳۹۵ | زمان مخابره : ۴۲ : ۸ ق.ظ

در شعرم هیچ اشاره ای به قزوین نکرده ام/ در مجلس چهار نفر به نام داوود محمدی داریم/ برخی رسانه ها با شیطنت شوخی من را توهین به مردم قزوین جلوه دادند.

به گزارش صومعه سرا آنلاین نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت : بنده دیروز شعری را در صحن علنی مجلس خطاب به اوباما و آمانو قرائت کردم که در تایید نطق ریاست مجلس شورای اسلامی بود و در این شعر هیچ اشاره یا توهینی به مردم عزیز و ولایتمدار قزوین صورت نگرفت.

سید کاظم دلخوش افزود: بنده به شوخی در این شعر نام یکی از دوستانم را عنوان کردم، کما اینکه در خود مجلس نیز ما چهار نفر به نام داوود محمدی داریم.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برخی از رسانه ها یک شوخی را با شیطنت توهین به مردم یک استان جلوه دادند افزود: با این افراد توسط مجلس برخورد صورت گرفت.

وی استان قزوین و مردم این استان را همسایه گیلان دانست و افزود: من با نماینده های قزوین و مسئولان این استان دوستی و ارتباط تنگاتنگی دارم و علما و بزرگان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم عزیز این استان را نیز که اکثریت آنان مومن و انقلابی اند بسیار دوست دارم.

دلخوش ایجاد این شیطنت ها در فضای رسانه ای را نوعی بی تقوایی دانست و بیان داشت، برخی از اصحاب رسانه بدون در نظر گرفتن عواقب موضوعی نسبت به انتشار آن اقدام می کنند که این امر نیز با کج سلیقگی نسبت به شعر بنده اتفاق افتاد. /گیل خبر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

بیست − 15 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>