کد خبر: 000004321 | تاریخ مخابره : یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷ | زمان مخابره : ۵۶ : ۳ ب.ظ

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان صومعه سرا درپی وقوع آتش سوزی در مناطق جنگلی تنیان

به گزارش صومعه سرا آنلاین  در پی وقوع حادثه آتش سوزی در مناطق جنگلی تنیان جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در محل فرمانداری برگزار شد. فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه در این بحران امکانات و تجهیزات موجود بخوبی پاسخ نمی داد گفت : کمبود امکانات و تجهیزات برای چنین بحرانهایی کاملا مشهود است و باید در برنامه ریزیها تمهیدات لازم انجام‌ گردد.

مهندس عبداللهی

وی در ادامه افزود : آتش در دقایقی میتواند همه جا را نابود کند و مشارکت عمومی و همکاری مردم در کنار امکانات مناسب میتواند کمک خوبی در مدیریت بحرانهای احتمالی باشد.
فتح اللهی ضمن تشکر از واکنش به موقع ادارات و اعضای مدیریت بحران در شب گذشته و انسجام کلیه نیروهای امدادی و بسیج مردمی بیان داشت : باید کم کاریهای هر دستگاه یی احصاء شود و ایرادهای کار نیز بازنگری شود.
فرماندار صومعه سرا افزود : خداوند را شاکریم که این بحران بخوبی به پایان رسید ولی این یک هشدار جدی برای ما بود تا همیشه آماده و گوش بزنگ باشیم.
وی با بیان اینکه در اولین قدم حدودا چهار ماه دیگر کمیته برنامه‎ریزی برگزار خواهیم کرد تصریح نمود: باید نیازهای واقعی توسط ادارات در این کمیته  مطرح گردد تا از وجود کلیه امکانات با خبر باشیم.
وی با تاکید بر اینکه در بحث نیروها نیز یک نیازسنجی توسط ادارات انجام شود گفت : شهرداریها نیز اعلام نیاز نیرویی خود را برای پیگیری از طریق استان به فرمانداری ارائه نمایند تا بتوانیم این مشکل را مرتفع کنیم.
فتح اللهی یکی از نقاط ضعف را عدم تجمیع بموقع و مطلوب نیروهای مردمی تلقی کرد و افزود : باید در این مواقع مردم، شوراها ، بسیج و… را سریعا پای کار بکشانیم تا خطرات را به حداقل برسانیم.
به گفته این مسئول هنوز علت دقیق حادثه معلوم نیست ولی پس از مشخص شدن به اطلاع مردم خواهد رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

10 + یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>