کد خبر: 000003095 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۱۲ آبان , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۰۳ : ۱۲ ق.ظ

جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان در سالن اجتماعات سپاه صومعه سرا برگزار شد

به گزارش صومعه سرا آنلاین  معاون فرماندار شهرستان صومعه سرا با اشاره به اینکه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در سه شهر، صومعه سرا، تولمشهر و گوراب زرمیخ، برگزار می گردد، اظهار داشت : ۱۳ آبان از نظر ماهیت و محتوا برگرفته از فرهنگ عاشورایی است. سجاد کریمی پاشاکی افزود : این روز یکی از وقایع به یادماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات و مجاهدات مردم ایران است. کریمی افزود : امسال هم مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان به دنیا اعلام می کنند ملت ایران ملتی زنده است و پای ارزش‎ها و آرمان‎های امام راحل (ره)، منویات رهبر معظم انقلاب و دفاع از کیان انقلاب اسلامی ایستاده است. وی تصریح کرد : ۱۳ آبان در تاریخ معاصر ما جایگاه ویژه‎ای دارد و باید هر سال این روز نسبت به سال‎های قبل از آن با شکوه خاصی برگزار شود.بزرگداشت یوم الله 13 آبان
جانشین فرمانده سپاه صومعه سرا گفت : امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای بیدارگرانه حضرت امام (ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری روحیه استکبار ستیزی از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملتهای عدالت‎خواه و حق‎طلب و آزاده را فرا گرفته است. سرگرد سید جلیل قاسمی ضمن تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه‎تر مراسم، راهپیمایی ۱۳ آبان را از جمله روزهای پرفروغی دانست که درتاریخ ایران زمین، همواره برجسته و سربلند است. وی ادامه داد : ۱۳ آبان روزی بود که فرزندان این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به خداوند در برابر استکبار با هوشیاری ایستادند.
رئیس دانشکده فنی و حرفه‎ای میرزا کوچک با اشاره به اینکه دانشگاه‌ها در مسیر تحولات جامعه پیشرو بوده و هستند اظهار داشت : دانشگاه‌ها تریبون و بلندگوی فرهنگی و فکری جامعه هستند و باید در جریانات و مناسبت‌های انقلابی و مذهبی اثرگذار باشند. مقداد خصوصی اظهار داشت : وظیفه تمام آحاد مردم بویژه دانشجویان و دانشگاهیان است تا با حضور پرشور و انقلابی در صحنه‌های انقلاب و با درایت و آگاهی توطئه‌های استکبار را خنثی کنند.
در ادامه سایر مسئولان دستگاه‎های اجرایی حاضر در جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در راستای برگزاری باشکوه مراسم ۱۳ آبان پرداختند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

17 − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>