کد خبر: 000003325 | تاریخ مخابره : پنج شنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۴۷ : ۱۱ ب.ظ

تجمع ۵۰۰۰ نفری بسیجیان در صومعه‌سرا برگزار شد. + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین تجمع بزرگ «شکوه ایستادگی» به مناسبت سالروز تاسیس بسیج با حضور پرشور ۵ هزار نفر از بسیجیان شهرستان صومعه سرا برگزار شد. فرمانده سپاه صومعه سرا با اشاره به اینکه در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان در پنجم آذر امسال ۵ هزار بسیجی حضور داشتند اظهار داشت : این تجمع باعث بصیرت افزایی و تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری است.
سرهنگ کیا عاشوری بر واجب بودن حفظ روحیه بسیجی تاکید کرد و گفت : بسیجیان باید در همه صحنه ها حضور داشته باشند و هرگونه توطئه را خنثی کنند. وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون بسیج است اظهار داشت : بسیج برای دوستان انقلاب مایه خرسندی، امید، اعتماد و برای بدخواهان و دشمنان سرشار از بیم و هراس است.
وی در ادامه تصریح کرد : بسیج، در دوران دفاع مقدس تنها عاملی بود که آمریکایی‌ها را از رسیدن به اهداف سیاسی در غرب آسیا و در منطقه خاورماینه دور کرد. همچنین فرماندار صومعه سرا در حاشیه گلباران مزار شهدای گمنام گفت : بسیج خدمات خوبی در دفاع از انقلاب و اسلام از خود به جای گذاشته است.
دکتر حسین اسماعیل پور افزود : تا زمانی که تفکر بسیجی در کشور اسلامی ایران پا برجاست هیچ گزندی به انقلاب اسلامی وارد نمی شود. وی در پایان تصریح کرد : مقاومت و ایستادگی بسیج نشانه کارایی و اهمیت آن در مقابل زیاده خواهی مستکبران است.

به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج، مسئولان و جمعی از بسیجیان این شهرستان با گلباران قبور شهدای مسجد جعفری و شهدای گمنام با آرمان‎های امام و شهدا عهد و تجدید پیمان بستند.

گزارش تصویری این مراسم باشکوه در زیر نمایش داده می‎شود.

  جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

8 + ده =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>