کد خبر: 000002874 | تاریخ مخابره : پنج شنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۴۹ : ۶ ب.ظ

برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان در صومعه سرا + گزارش تصویری

به گزارش صومعه سرا آنلاین  هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان، همزمان با سراسر  استان گیلان در صومعه سرا  آغاز شد. این دوره از انتخابات در رشت و ۱۰ شهرستان استان به طور رسمی از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
در این دوره از انتخابات ۸۸ نفر در رشته های عمران، معماری، برق، مکانیک، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک برای انتخاب ۱۳ نفر از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با هم به رقابت می پردازند.
گفتنی است : در این دوره پنج نفر در رشته عمران، دو نفر در رشته معماری، دو نفر در رشته برق، یک نفر در رشته مکانیک، یک نفر در رشته نقشه‎برداری، یک نفر در رشته شهرسازی و یک نفر در رشته ترافیک به عنوان نفرات اصلی و برای هرکدام از این شاخه‎ها یک نفر علی البدل برای یک دوره سه ساله انتخاب می شوند.
هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان هفته گذشته شانزدهم مهرماه در سراسر کشور به صورت همزمان آغاز شد که به دلیل اختلال در سیستم نرم‎افزاری انتخابات در چند استان از جمله گیلان لغو گردید و به تعویق افتاد و بیست و سوم مهرماه دوباره برگزار شد.
گزارش تصویری انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی گیلان در چند حوزه انتخابیه در زیر نمایش داده میشود.

 جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شانزده + 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>