کد خبر: 000002642 | تاریخ مخابره : جمعه, ۲۰ شهریور , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۳۴ : ۸ ق.ظ

اولین پیروزی تیم نوجوانان شهرداری تولمشهر در زمین حریف

به گزارش صومعه سرا آنلاین  در اولین بازی از لیگ برتر نوجوانان گیلان دو تیم فوتبال نوجوانان ملوانان لاهیجان و نوجوانان شهرداری تولم شهر درمحمد قیصر خواه ورزشگاه تختی لاهیجان به دیدار هم رفتند. تیم ملوانان لاهیجان دو سال قبل در زمین شهرداری تولم شهر و با نام فتح لاهیجان نتیجه بازی را به نوجوانان واگذار کرده بودند.
بازی درنیمه اول ازحیث موقعیت گل تاحدودی برابر بود اما در نیمه دوم ضربه ایستگاهی کاپیتان محراب قربانی تیر دروازه را به صدا درآورد. البته گل آفساید حریف هم تا حدودی حواس خط دفاع را جمع کرد. بازی تا دقیقه ۹۰ با نتیجه صفر بر صفر دنبال می‎شد که در یک حمله فرحان وطن پرست پس از دفع ناقص توپ توسط دروازه‎بان ملوانان لاهیجان، با پاس زیبای خود به محمد قیصرخواه که دردقیقه ۸۰ وارد بازی شده بود و یک بغل پای قیصرخواه گل پیروزی را وارد دروازه حریف کردند و به این ترتیب قهرمان فصل قبل لیگ دسته اول با پیروزی و کسب سه امتیاز از خانه حریف در لاهیجان به خانه بازگشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

چهار × 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>