کد خبر: 000002868 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۲۱ مهر , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۲۳ : ۲ ب.ظ

انتخابات نظام مهندسی ساختمان گیلان ۲۳ مهر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش صومعه سرا آنلاین  شعبانعلی خاوری در نشست هیئت نظارت بر انتخابات نظام‌ مهندسی ساختمان استان با اشاره به لغو این انتخاباتشعبانعلی خاوری گفت : هفته گذشته به دلیل بروز مشکلات، فرایند انتخابات متوقف شد که از این لحاظ عذرخواهی می‌کنیم.
وی با بیان اینکه برگزاری دوباره هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان گیلان ۲۳ مهرماه جاری برگزار می‌شود، افزود : با توجه به اختلال اینترنتی در انتخابات هفته گذشته که منجر به لغو آن شد، انتخابات هفته جاری در همان مکان و زمان به صورت دستی برگزار می‌شود.
رئیس هیئت نظارت بر هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان گیلان ادامه داد : امیدواریم با انتخابات آگاهانه مهندسان شاهد یک هیئت ‌مدیره با خرد جمعی و هماهنگ در راستای توسعه و اعتلای حرفه مهندسی باشیم.
وی از اعضای نظام مهندسی ساختمان گیلان خواست بار دیگر در انتخابات حضوری فعال داشته‌ باشند و در بهبود و ارتقای صنعت ساختمان‌سازی سهیم شوند.
خاوری گفت : پس از اتمام رأی‌گیری نتیجه ابتدایی انتخابات اعلام می‌شود و تا زمان اعطای حکم برای اعضای جدید هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان از سوی وزیر راه و شهرسازی، هیئت مدیره قبلی مدیریت امور را به‌ عهده دارد. در این دوره از انتخابات پنج نفر در رشته عمران، دو نفر در رشته معماری، دو نفر در رشته برق، یک‌ نفر در رشته مکانیک، یک‌ نفر در رشته نقشه‌برداری، یک‌ نفر در رشته شهرسازی و یک‌ نفر در رشته ترافیک به عنوان نفرات اصلی انتخاب می‌شوند. برای هر کدام از شاخه‌های مذکور یک نفر علی‌البدل برای یک‌ دوره سه ساله انتخاب می‌شود.
وی رعایت ضوابط و مقررات ملی ساختمان را از وظایف سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان عنوان کرد و گفت : هیئت مدیر‌ه‌ای که از تصمیم‌گیری جمعی مهندسان ساختمان و مشارکت آگاهانه و حداکثری اعضای سازمان در این امر مهم انتخاب می‌شود از جایگاه مطمئن‌تری برخوردار خواهند بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

2 × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>