کد خبر: 000003923 | تاریخ مخابره : چهارشنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۴ | زمان مخابره : ۰۸ : ۸ ب.ظ

افتتاح پست بانک باجه شهرداری صومعه سرا با حضور فرماندار صومعه سرا و مدیریت شعب پست بانک استان + تصاویر

به گزارش صومعه سرا آنلاین  همزمان با دهه مبارک فجر پست بانک شهرداری صومعه سرا با حضور دکتر اسماعیل پور فرماندار و مدیریت شعب پست بانک گیلان و مسئولین شهرستان صومعه سرا افتتاح شد.
محمدزمان فداکار در آئین افتتاح پست بانک شهرداری صومعه سرا اظهار کرد : پست بانک به عنوان یک بانک توسعه‎ای و دولتی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه این بانک می‎تواند خدمات خود را به بخش خصوصی واگذار کند، افزود : با واگذاری خدمات به بخش خصوصی علاوه بر ارائه خدمات در کنار سایر موسسات به ایجاد اشتغال نیز کمک می کند.
فداکار با بیان اینکه وظایف و اصالت پست بانکها در روستاها معنا می‎یابد، تصریح کرد : در حال حاضربیش از ۴۰ شعبه و باجه در شهرستان صومعه سرا در حال فعالیت است.
وی از فعالیت بیش از ۶۰۰ شعبه و باجه در سطح استان گیلان خبر داد و متذکر شد : در بین بانکها و موسسات پست بانک گسترده‎ترین بانک در کشور است. لازم به ذکر است این پست بانک با سرمایه شخصی ۳۰۰ میلیون تومانی راه اندازی شده است.

تصاویر این مراسم در زیر نمایش داده میشود.

    جهت مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

چهارده + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>