کد خبر: 000004303 | تاریخ مخابره : سه شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۶ | زمان مخابره : ۰۸ : ۱۲ ق.ظ

اسامی و اعضای برگزیده شورای اسلامی شهرهای صومعه سرا و تولمشهر

به گزارش صومعه سرا آنلاین  بعد از پایان شمارش رای صندوق های انتخابت در شهرستان صومعه سرا ترکیب اعضای شورای دو شهر به شرح زیر مشخص شدند.
در شهر صومعه سرا که با حضور ۵۱ نامزد رقابتی سخت برای کسب پنج کرسی پارلمان شهری وجود داشت آقای حسن سرشاد با کسب پنج هزار و ۱۶ رأی مأخوذه به عنوان نفر اول و آقایان وحید زارع درخشان با چهار هزار و ۲۱۶ رأی، حسن ارشاد با چهار هزار و ۳۸ رأی، حسین رحیمی با سه هزار و۷۷۷ رأی و مجید صانعی با سه هزار و ۵۸۷ رأی مأخوذه به عنوان نفرات دوم تا پنج وارد پارلمان شهری صومعه سرا شدند.
گفتنی است خانم مریم نیکنام با کسب سه هزار و ۴۴۸ رأی و ناصر حقیقی نیز با دو هزار و ۹۹۰ رأی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شده اند.

در شهر تولمشهر از توابع بخش تولمات شهرستان صومعه سرا نیز ۲۱ نامزد برای رسیدن به کرسی های شورای شهر باهم به رقابت پرداختند که بعد از شمارش صندوق های آرا خانم زینب فرح بخش با یک هزار و ۴۲۳ رأی مأخوذه، محمدرضا مصلحی با یک هزار و ۲۲۰ رأی، حسین تقی زاده با یک هزار و ۱۶۴ رأی، احمد حسن نژاد با یک هزار و ۱۲۳ رأی و یاسر ابراهیمی نیز با ۹۳۸ رأی به ترتیب به عنوان نفرات دوم تا پنجم معرفی شدند.
همچنینی اسماعیل صادقی نیز با کسب ۹۲۷ رأی به عنوان عضو علی البدل مشخص شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

18 + شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>